چهارشنبه، اسفند ۰۷، ۱۳۸۷

یا می دانید هاله شما چه رنگی است؟

در صورتیكه تاریخ تولد شما در:
اول فروردین ماه باشد سیاه هستید.
بین دوم فروردین تا 11 فروردین باشد ارغوانی هستید.
بین 12 تا 21 فروردین باشد شما سرمه‌ای است.
بین 22 فروردین تا 31 فروردین باشد نقره ای هستید.
بین یكم اردیبهشت تا 10 اردیبهشت باشد سفید هستید.
بین 11 اردیبهشت تا 24 اردیبهشت باشد شما آبی هستید.
بین 25 اردیبهشت تا سوم خرداد باشد شما طلائی رنگ هستید.
بین 4 خرداد تا 13 خرداد باشد شما شیری رنگ هستید.
بین 14 خرداد تا 23 خرداد‌ ماه باشد شما خاكستری هستید.
بین 24 خرداد تا دوم تیر ‌ماه باشد شما رنگ خرمائی هستید.
سوم تیر ماه باشد رنگ شما خاكستری است.
بین 4 تیر ماه تا 13 تیر ماه باشد شما قرمز هستید.
بین 14 تیر ماه تا 23 تیر ‌ماه باشد شما نارنجی هستید.
بین 24 تیر ماه تا سوم مرداد ماه باشد شما زرد هستید.
بین 4 مرداد ماه تا 13 مرداد باشد شما صورتی هستید.
بین 14 مرداد تا 22 مرداد باشد شما آبی هستید.
بین 23 مرداد تا یكم شهریور باشد شما سبز هستید.
بین 2 شهریور تا 11 شهریور باشد شما قهوه‌ای هستید.
بین 12 شهریور تا 21 شهریور باشد شما كبود رنگ هستید.
بین 22 شهریور تا 31 شهریور باشد شما لیموئی هستید.
متولدین یكم مهر ماه زیتونی هستند.
بین 2 مهر تا 11 مهر ماه ارغوانی هستید.
بین 12 مهر تا 21 مهر ماه شما رنگ سرمه‌ای دارید.
بین 22 مهر ماه تا یكم آبان ماه شما نقره‌ای هستید.
بین 2 آبان تا 20 آبان‌ ماه باشد شما سفید هستید
بین 21 آبان ماه تا 30 آبانماه باشد رنگ شما طلائی است.
بین یكم آذر ماه تا 10 آذر ماه باشد شما شیری رنگ هستید.
بین 11 آذر ماه تا 20 آذر ماه باشد شما خاكستری هستید.
بین 21 آذر تا 30 آذر باشد شما خرمائی رنگ هستید.
متولدین اول دیماه نیلی رنگ هستند.
بین دوم دی ماه تا 11 دی ماه باشد رنگ شما قرمز است.
بین 12 دی ماه تا 21 دی ماه باشد شما نارنجی هستید.
بین 22 دی ماه تا 4 بهمن ماه باشد شما زرد هستید.
بین 5 بهمن تا 19 بهمن ماه باشد شما آبی هستید.
بین 20 بهمن تا 29 بهمن ماه باشد شما سبز هستید.
بین 30 بهمن تا 9 اسفند ماه باشد شما قهوه‌ای هستید.
بین 10 اسفند تا 20 اسفند باشد شما كبودی رنگ هستید.
بین 21 اسفند تا 29 اسفند باشد لیمویی هستید. . . خزان

قرمز
با نمك و دوستداشتنی، مشكل‌پسند اما همیشه عاشق. اینطور بنظر می‌رسد كه مورد محبت نیز باشید. با روحیه و بشاش، اما در همان زمان می‌توانید بد‌اخلاق هم شوید قادرید با مردم بسیار خوب و با ملاطفت برخورد كنید و این همان عشقی است كه میتواند در راهی كه در پیش دارید همراهتان باشد. آدمهایی را كه راحت صحبت می‌كنند، دوست دارید. این آدمها باعث می‌شوند احساس راحتی بیشتری داشته باشید.
شیری رنگ
اهل رقابت و بازی‌دوست. دوست ندارد ببازد ولی همیشه بشاش است. شما قابل اعتماد و امین هستید و خیلی علاقه دارید وقت خود را بیرون بگذرانید، با دقت عشقتان را انتخاب می‌كنید و بسادگی عاشق نمی‌شوید اما وقتی او را یافتید تا مدتهای طولانی دوستش خواهید داشت.
نیلی
شما بیشتر متوجه نگاهتان هستید و استانداردهای بالائی در انتخاب عشق دارید. هر راه‌حلی را با دقت و تفكر انتخاب می‌كنید و بندرت مرتكب اشتباه احمقانه می‌شوید. دوست دارید رهبر باشید و به راحتی می‌توانید دوستان جدید پیدا كنید.
خاكستری
جذاب و فعال هستید، شما هرگز احساستان را پنهان نمی‌كنید و هر آنچه را كه درونتان است، آشكار می‌سازید. اما ضمنا می‌توانید خودخواه هم باشید. می‌خواهید مورد توجه باشید و نمی خواهید بطور نا برابر با شما برخورد شود. . میتوانید روز مردم را روشن كنید. شما می‌دانید در زمان مناسب چه بگویید و خوش‌اخلاق هستید.
سبز
خیلی خوب با افراد تازه كنار می آیید. در واقع آدم خجالتی ای نیستی اما گاهی اوقات با كلماتت به عواطف مردم آسیب می رسانید. دوست دارید تا مورد توجه و علاقه كسی باشید كه دوستش دارید ولی اغلب تنهایید و به انتظار فرد مورد نظرتان می‌مانید.
طلائی
شما می‌دانید چه چیزی درست و چه چیزی نادرست است. آدم بشاشی هستید و زیاد بیرون می‌روید. بسیار سخت می‌توانید فرد مورد نظرتان را پیدا كنید، اما وقتی او را یافتید تا سالیان متمادی دوباره عاشق نمی‌شوید.
صورتی
شما همواره در تلاشید تا درهرچیزی بهترین باشید و دوست دارید به سایرین كمك كنید. اما بسادگی قانع نمی‌شوید. دارای افكاری منفی هستید و در جستجوی عشقی شورانگیز مانند آنچه در قصه‌هاست هستید.
زرد
شما شیرین و بیگناهید ، مورد اعتماد بسیاری از مردم ، و دارای رهبریتی قوی در ارتباطاتتان هستید. شما خوب تصمیم میگیرید و انتخاب درستی در زمان مناسب می گیرید. . . همواره در افكار داشتن روابط عاشقانه بسر می برید.
خرمائی
باهوشید و میدانید چه چیزی درست است. میخواهید همه چیز را مطابق میل خود كنید كه گاهی میتواند بدلیل عدم توجه به نظر دیگران مشكل‌ساز باشد. اما در مورد عشق صبور هستید. وقتی فرد مورد نظرتان را یافتید برایتان دشوار است فرد بهتری پیدا كنید.
نارنجی
در مقابل اعمالتان مسئولیت‌پذیر هستید، می‌دانید چگونه با مردم رفتار كنید. همواره اهدافی برای دستیابی به آنها دارید و حقیقتا برای رسیدن به آنها تلاش می‌كنید. فردی آماده رقابت هستید. دوستانتان برایتان بسیار مهم هستند و قدر آنچه را كه دارید میدانید، گاهی اوقات واكنشتان زیادی شدید است و علت آن نیز احساساتی بودنتان است.
ارغوانی
اسرار‌آمیز هستید، به هیچ وجه خودخواه نیستید. زود و آسان نظرتان جلب می‌شود. روزتان با توجه به خلقتان می‌تواند غمگین یا خوش باشد. بین دوستان محبوب هستید اما می‌توانید دست به عمل احمقانه‌ای نیز بزنید، بسادگی امور را فراموش می‌كنید. بدنبال شخصی هستید كه قابل اعتماد باشد.
لیموئی
آرام هستید، اما بسادگی عصبانی می‌شوید. به آسانی حسادت می‌ورزید و در مورد چیزهای كوچك اعتراض می‌كنید، نمی‌توانید به یك كار بچسبید اما دارای شخصیتی هستید كه اعتماد و علاقه همه را جلب می‌كند.
نقره‌ای
خیال‌پرداز و بامزه‌اید، دوست دارید چیز‌های جدید را بیازمایید. علاقه دارید خود‌سازی كنید و بسادگی می‌آموزید، به راحتی می‌توان با شما صحبت كرد و شما نصایح خوبی می‌دهید. وقتی موضوع دوستی است متوجه می‌شوید نمی‌توان به كسی اعتماد كرد، اما وقتی دوستان واقعی خود را یافتید، تا پایان عمر به آنها اعتماد می‌كنید.
سیاه
شما یك مبارز هستید و دارای انگیزه‌اید. اما تغییر در زندگی را نمی‌پسندید. زمانی كه تصمیمی گرفتید، روی تصمیمتان تا مدتها پای می‌فشارید. زندگی عشقی شما نیز، توام با مبارزه است و مثل همه نیست.
زیتونی
شما روشن‌قلب و آدم گرمی هستید. همراه خوبی برای فامیل و دوستانید. خشونت را نمی‌پسندید و می‌دانید چه چیزی درست است. شما مهربان و بشاش هستید اما بسادگی به مردم حسادت نورزید.
قهوه‌ای
فعال و ورزشكارید. برای دیگران مشكل است كه به شما نزدیك شوند. زمانی كه متوجه می‌شوید نمی‌توانید به چیزی كه می‌خواهید دست یابید،‌ بسادگی تسلیم شده، آنرا رها می‌كنید.
آبی
اتكا به نفس كمی دارید و خیلی ایرادی هستید. هنرمند هستید و دوست دارید عاشق شوید، اما می‌گذارید عشقتان از دستتان برود چون در این مورد از مغزتان فرمان می‌گیرید نه از قلبتان.
سرمه‌ای
شما جذابید و عاشق زندگی خود هستید، نسبت به همه چیز دارای احساسی قوی هستید و خیلی زود گیج میشوید. زمانی كه از دست شخص یا اشخاصی عصبانی می‌شوید برایتان مشكل است آنها را ببخشید.
سفید
شما آرزو و اهدافی در زندگی دارید. زود حسادت می‌ورزید نسبت به دیگران متفاوت و گاهی اوقات عجیب هستید، اما همه این حالت شما را دوست دارند.
كبود
احساسات شما بسادگی و ناگهانی تغییر می‌كند. اغلب تنها هستید. مسافرت را دوست دارید. انسان صادقی هستید ولی حرف مردم را زود باور می‌كنید. یافتن عشق برای شما سخت است و گمگشته عشق هستید. . . . خزان

هیچ نظری موجود نیست: